FINANČNÍ SLUŽBY


Věříme v celoživotní partnerství mezi klienty a poradcem. Pokud se finanční poradenství dělá dobře, pomáhá klientům k bohatšímu a svobodnějšímu životu.

A to je náš CÍL.

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ


Speciální úrazové a zdravotní pojištění pro sportovce všech úrovní

Je nevyvratitelným faktem, že úrazy patří ke sportu stejně tak jako vítězství a porážky.

Pokud Vás již tato nepříjemnost potká, tak je důležité mít za zády silného partnera, který se orientuje na trhu a má zastoupení po celé ČR.

Díky naší servisní organizaci klientovi garantujeme vyřízení veškeré dokumentace a administrativy spojené s úrazem a vyplácení pojistného plnění do týdne od nahlášení. A to dokonce i u takových drobností jako jsou tržné rány a pohmožděniny!

Umíme Vám zdarma porovnat stávající pojištěn a zhodnotit, zda dostáváte za své peníze adekvátní plnění.

INVESTICE


Podíváme se na Vaše finance.......

Polovina Čechů nemá žádnou finanční rezervu, která se hodí jak pro nenadálé situace, tak pro plánované výdaje v budoucnu.

Pokud už někdo rezervu má, tak dle dat české národní banky lidé ukládají peníze především na běžné nebo spořící účty, kde jsou peníze sice ihned k dispozici, ale vinou INFLACE zde každým dnem ZTRÁCÍ svoji hodnotu.

Avšak díky pravidelnému a bezpečnému investování své peníze zajímavě zhodnotíte, uchráníte je před inflací a do budoucna zajistíte jak sebe, tak svoji rodinu.

S námi můžete začít již s pouhými 500 Kč měsíčně.

OSTATNÍ


Pojištění vozidel a Vašeho bydlení, hypotéky a jiné úvěry.

Téměř každý člověk dnes sní o svém vysněném bydlení. Někteří již vlastní bydlení mají.

Dále téměř každý člověk dnes jezdí autem.

Pokud na Vás platí jedna z výše uvedených variant, tak se na nás neváhejte obrátit. Pomocí našich srovnávačů, které pokrývají několik desítek finančních institucí v ČR Vám dokážeme srovnat například úrok na hypotéce, spočítat výhodnější povinné ručení nebo najít kvalitní produkt, který bezpečně zajistí Vaši nemovitost proti nepředvídatelným událostem.

JAK PRACUJEME MY?


1.

Analýza

Nejprve pan Novák absolvuje první setkání, na kterém probereme jeho představy, přání, cíle a sny. Zároveň probereme jeho současnou finanční situaci.

2.

Program

Na druhé schůzce navrhneme klientovi řešení a postup. Je to díky informacím, které máme napříč finančním trhem. Pomůžeme mu najít vhodný produkt i finanční instituci.

3.

Servis

Servis nastavuje dlouhodobou spolupráci, protože se klientovi budou životní situace měnit a je potřeba, aby měl možnost se na nás obrátit.